★ Zdąż z wyjątkowym prezentem w tym roku · Zamów do 8 grudnia (USA) · 9 grudnia (UK i AU) · Wszystkie terminy ›

Executive Digital Pack: two-page portrait PDF, coat of arms page and a full-page researched history, Taylor sample — Herald Lab
Obie strony w skrócie
Przykład Executive: strona 1 z pełnostronicowym herbem i strona 2 z rozszerzoną historią nazwiska, obok siebie
Strona 1 · Herb na całą stronęStrona 2 · Rozszerzona historia

Porównaj nasze cztery pakiety

Wybierz pakiet

Nasz faworyt

Rocznicowy $149

Dwa nazwiska rodowe, zbadane razem

  • ZawieraDwa nazwiska rodowe, nie jedno
  • ZawieraBardzo dogłębne badanie obu nazwisk
  • ZawieraOba herby na jednym obrazie w wysokiej rozdzielczości
  • Zawiera2 strony, z opcjonalnym rokiem założenia (EST.)
Wybierz Rocznicowy — $149

Executive $99

Jedno nazwisko, pełna historia

  • ZawieraOkoło 1000 słów, mniej więcej dwa razy więcej niż Standard
  • ZawieraPełnostronicowy herb w wysokiej rozdzielczości
Jesteś tutaj

Standard $49

Najważniejsze informacje na jednej stronie

  • ZawieraOkoło 450 słów, jedna strona
  • ZawieraHerb na tej samej stronie
Wybierz Standard — $49

Tylko herb $29

Herb Twojego nazwiska, pięknie namalowany

  • ZawieraObraz herbu w HD
  • ZawieraTwoje nazwisko na wstędze
Wybierz Tylko herb — $29
Porównaj wszystkie cztery obok siebie
Obok siebie
Co otrzymujesz Rocznicowy$149 Executive$99 Standard$49Tylko herb$29
Zbadane nazwiska rodowe2111
HistoriaBardzo dogłębne badanie obu nazwisk≈1000 słów, ok. 2× Standard≈450 słówNie zawiera
Strony2211
HerbOba, na jednym obrazie HDObraz HD na całą stronęNa stronie z historiąObraz HD na całą stronę, nazwisko na wstędze
Opcjonalny rok założenia (EST.)ZawieraNie zawieraNie zawieraNie zawiera
PDF e-mailem w ciągu 3 godzinZawieraZawieraZawieraZawiera

Liczba słów jest przybliżona i zależy od tego, co zawierają źródła dla danego nazwiska. Herby przedstawiamy jako związane z nazwiskiem, nigdy jako własność jednej rodziny. 100% zwrotu pieniędzy, jeśli nie zdołamy zbadać nazwiska. Pytania? info@heraldlab.com

Executive: historia nazwiska i herb rodzinny w PDF — pakiet z obszerną historią

Cena regularna
$99.00
Cena promocyjna
$99.00
Dostawa i wysyłka: PDF e-mailem w ciągu 3 godzin; produkty drukowane wykonujemy na zamówienie i zwykle wysyłamy w ciągu 5 dni roboczych (z numerem śledzenia, jeśli przewoźnik go zapewnia); czas dostawy zależy od kraju (widoczny przy kasie).

Cyfrowy PDF e-mailem · w Twojej skrzynce w ciągu 3 godzin, często szybciej · także w weekendy · wydruki i ramy wysyłamy osobno

Make it physical

Your complete pages, arms and history, on German Hahnemühle cotton paper or framed and ready to hang. Each piece is individually prepared and checked, and arrives with a numbered Certificate of Authenticity. Shipping included.

1Format

Twój PDF nadal przyjdzie e-mailem w ciągu 3 godzin. Szybszą wysyłkę możesz wybrać przy kasie.

Razem: $99.00 · PDF e-mailem w ciągu 3 godzin · bez kosztów wysyłki

✉︎ Dostawa e-mailem w ciągu 3 godzin

✓ Każdy projekt jest ręcznie sprawdzany przed wysyłką

100% zwrotu pieniędzy, jeśli nie zdołamy zbadać nazwiska.

Słowa naszych wcześniejszych klientów

Opinie i wiadomości z lat 2019–2020, dotyczące wcześniejszej wersji naszej usługi.

  • “I just received it. Excellent job”
    — Grant A., 2020
  • “Nice presentation and a lot of detail. Very happy with my purchase.”
    — Ryan W., 2020
  • “It's perfect! Just what I wanted!! I know more about the Reid's than I did before :)”
    — Francis R., 2020
Co zawiera
  • Strona z herbem w pionie + pełnostronicowa historia nazwiska z wielu źródeł
  • Około dwa razy więcej słów i głębi niż Standard, z listą źródeł

Obie strony w skrócie
Przykład Executive: strona 1 z pełnostronicowym herbem i strona 2 z rozszerzoną historią nazwiska, obok siebie
Strona 1 · Herb na całą stronęStrona 2 · Rozszerzona historia

Wybierz pakiet

  • Nasz faworyt Rocznicowy$149 Bardzo dogłębne badanie obu nazwisk · Oba herby na jednym obrazie w wysokiej rozdzielczościZobacz Rocznicowy →
  • Executive$99 Jedno nazwisko, pełna historia · Około 1000 słów, mniej więcej dwa razy więcej niż StandardJesteś tutaj
  • Standard$49 Około 450 słów, jedna strona · Herb na tej samej stronieZobacz Standard →
  • Tylko herb$29 Obraz herbu w HD · Jedna stronaZobacz Tylko herb →
Porównaj wszystkie cztery obok siebie
Obok siebie
Co otrzymujesz Rocznicowy$149 Executive$99 Standard$49Tylko herb$29
Zbadane nazwiska rodowe2111
HistoriaBardzo dogłębne badanie obu nazwisk≈1000 słów, ok. 2× Standard≈450 słówNie zawiera
Strony2211
HerbOba, na jednym obrazie HDObraz HD na całą stronęNa stronie z historiąObraz HD na całą stronę, nazwisko na wstędze
Opcjonalny rok założenia (EST.)ZawieraNie zawieraNie zawieraNie zawiera
PDF e-mailem w ciągu 3 godzinZawieraZawieraZawieraZawiera

Liczba słów jest przybliżona i zależy od tego, co zawierają źródła dla danego nazwiska. Herby przedstawiamy jako związane z nazwiskiem, nigdy jako własność jednej rodziny. 100% zwrotu pieniędzy, jeśli nie zdołamy zbadać nazwiska. Pytania? info@heraldlab.com

Dla nazwiska, które zasługuje na obszerniejszy rozdział. Executive to prawdziwe badania: pełnostronicowa historia nazwiska oparta na wielu źródłach, z listą źródeł, oraz pionowa strona z herbem. Zawiera mniej więcej dwa razy więcej tekstu i szczegółów niż jednostronicowy Standard. Dostarczany jako cyfrowy PDF e-mailem; poniżej możesz dodać wydruk muzealny lub wersję w ramie.

Co otrzymujesz

  • Pełnostronicową historię nazwiska opartą na kilku prawdziwych źródłach historycznych, z listą źródeł.
  • Około dwa razy więcej tekstu i szczegółów niż PDF Standard: znaczenie, pochodzenie, najwcześniejsze zapisy, rozprzestrzenienie i znane osoby noszące nazwisko.
  • Pionową stronę z herbem, gotową do oprawienia po wydrukowaniu — przedstawionym jako związany z nazwiskiem.
  • Gotowy na prezent; możesz też dodać wydruk muzealny lub ramę.
  • W Twojej skrzynce w ciągu 3 godzin, często szybciej, również w weekendy.

Zobacz prawdziwą próbkę Executive w galerii.

Pytania? info@heraldlab.com · FAQ · Jak to działa · Zasady zwrotów

Dopełnij swoje dziedzictwo

Od badań do rodzinnej pamiątki

Każdy projekt jest ręcznie sprawdzany przed wysyłkąNumerowany certyfikat autentyczności do każdego wydruku i ramyPrezent, który przychodzi gotowy do wręczenia