
Porównaj nasze cztery pakiety
Wybierz pakiet
Rocznicowy $149
Dwa nazwiska rodowe, zbadane razem
- ZawieraDwa nazwiska rodowe, nie jedno
- ZawieraBardzo dogłębne badanie obu nazwisk
- ZawieraOba herby na jednym obrazie w wysokiej rozdzielczości
- Zawiera2 strony, z opcjonalnym rokiem założenia (EST.)
Executive $99
Jedno nazwisko, pełna historia
- ZawieraOkoło 1000 słów, mniej więcej dwa razy więcej niż Standard
- ZawieraPełnostronicowy herb w wysokiej rozdzielczości
Standard $49
Najważniejsze informacje na jednej stronie
- ZawieraOkoło 450 słów, jedna strona
- ZawieraHerb na tej samej stronie
Tylko herb $29
Herb Twojego nazwiska, pięknie namalowany
- ZawieraObraz herbu w HD
- ZawieraTwoje nazwisko na wstędze
Porównaj wszystkie cztery obok siebie
| Co otrzymujesz | Rocznicowy$149 | Executive$99 | Standard$49 | Tylko herb$29 |
|---|---|---|---|---|
| Zbadane nazwiska rodowe | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Historia | Bardzo dogłębne badanie obu nazwisk | ≈1000 słów, ok. 2× Standard | ≈450 słów | Nie zawiera |
| Strony | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Herb | Oba, na jednym obrazie HD | Obraz HD na całą stronę | Na stronie z historią | Obraz HD na całą stronę, nazwisko na wstędze |
| Opcjonalny rok założenia (EST.) | Zawiera | Nie zawiera | Nie zawiera | Nie zawiera |
| PDF e-mailem w ciągu 3 godzin | Zawiera | Zawiera | Zawiera | Zawiera |
Liczba słów jest przybliżona i zależy od tego, co zawierają źródła dla danego nazwiska. Herby przedstawiamy jako związane z nazwiskiem, nigdy jako własność jednej rodziny. 100% zwrotu pieniędzy, jeśli nie zdołamy zbadać nazwiska. Pytania? info@heraldlab.com
Wybierz pakiet
- Nasz faworyt Rocznicowy$149 Zobacz Rocznicowy →
- Executive$99 Jesteś tutaj
- Standard$49 Zobacz Standard →
- Tylko herb$29 Zobacz Tylko herb →
Porównaj wszystkie cztery obok siebie
| Co otrzymujesz | Rocznicowy$149 | Executive$99 | Standard$49 | Tylko herb$29 |
|---|---|---|---|---|
| Zbadane nazwiska rodowe | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Historia | Bardzo dogłębne badanie obu nazwisk | ≈1000 słów, ok. 2× Standard | ≈450 słów | Nie zawiera |
| Strony | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Herb | Oba, na jednym obrazie HD | Obraz HD na całą stronę | Na stronie z historią | Obraz HD na całą stronę, nazwisko na wstędze |
| Opcjonalny rok założenia (EST.) | Zawiera | Nie zawiera | Nie zawiera | Nie zawiera |
| PDF e-mailem w ciągu 3 godzin | Zawiera | Zawiera | Zawiera | Zawiera |
Liczba słów jest przybliżona i zależy od tego, co zawierają źródła dla danego nazwiska. Herby przedstawiamy jako związane z nazwiskiem, nigdy jako własność jednej rodziny. 100% zwrotu pieniędzy, jeśli nie zdołamy zbadać nazwiska. Pytania? info@heraldlab.com
Dla nazwiska, które zasługuje na obszerniejszy rozdział. Executive to prawdziwe badania: pełnostronicowa historia nazwiska oparta na wielu źródłach, z listą źródeł, oraz pionowa strona z herbem. Zawiera mniej więcej dwa razy więcej tekstu i szczegółów niż jednostronicowy Standard. Dostarczany jako cyfrowy PDF e-mailem; poniżej możesz dodać wydruk muzealny lub wersję w ramie.
Co otrzymujesz
- Pełnostronicową historię nazwiska opartą na kilku prawdziwych źródłach historycznych, z listą źródeł.
- Około dwa razy więcej tekstu i szczegółów niż PDF Standard: znaczenie, pochodzenie, najwcześniejsze zapisy, rozprzestrzenienie i znane osoby noszące nazwisko.
- Pionową stronę z herbem, gotową do oprawienia po wydrukowaniu — przedstawionym jako związany z nazwiskiem.
- Gotowy na prezent; możesz też dodać wydruk muzealny lub ramę.
- W Twojej skrzynce w ciągu 3 godzin, często szybciej, również w weekendy.
Zobacz prawdziwą próbkę Executive w galerii.
Pytania? info@heraldlab.com · FAQ · Jak to działa · Zasady zwrotów
Dopełnij swoje dziedzictwo
Od badań do rodzinnej pamiątki

Edycja w ramie
Cała Twoja strona za szkłem, z konserwatorskim passe-partout · dodaj do pakietu, od $289

Wydruk muzealny
Hahnemühle Photo Rag, 308 g/m², 100% bawełny, bezkwasowy · dodaj do pakietu, od $139

Kubek
Twój herb i nazwisko w eleganckim wzorze · od $69

Etui na telefon
Twój herb i nazwisko na błyszczącym etui do Twojego modelu telefonu · od $79